неділя, 1 червня 2014 р.

Увага, конкурс "Збери ромашку"!

     Ромашка… Це не лише квітка-символ чистоти та ніжності, це ще й символ початку українського літа. А це означає, що настав час довгоочікуваних шкільних канікул, безтурботного та веселого дитячого відпочинку без уроків, школи та домашніх завдань, але не без книги.
    Відомо, що саме тендітній ромашці нерідко довіряли й наші предки, гадаючи на її пелюстках «любить чи не любить», а ще її використовували в лікувальних та профілактичних цілях і навіть, як оберіг від усього лихого.
Ми також довірились цій квітці і поєднавши беззаперечний символ літаромашку, із символом вічної мудростікнигою, отримали корисний та змістовний конкурс літніх читань «Збери ромашку».
Головна мета конкурсу це популяризація книги та читання, залучення до бібліотеки нових користувачів, активізація читання школярів під час літніх канікул.
Отже, УВАГА!!! Головне завдання та умови конкурсу для тих, хто бажає взяти участь і «зібрати ромашку»!!!
Завдання: прочитати якомога більше книг та отримати за кожну прочитану книгу пелюстку для ромашки.
  •    Учасник, який збере найбільшу ромашку, стане переможцем.
  •    Конкурс діє протягом літа. 
  •     Підсумки конкурсу 1 вересня о 14.00 год.
     
   Тож, бажаємо всім успіху та приємного відпочинку!!!!

Хай сонцю і квітам всміхаються діти


     Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас, це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати їм на ноги. Адже, саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі. І сьогодні, у цей складний час для нашої країни, одним із найважливіших  завдань для дорослих є збереження безпечного, щасливого і безтурботного дитинства для дітей. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, страх, біль та насильство.
Створити такий світ можливо, якщо ще змалечку ми будемо дбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей у своїх дітей, виховувати у них тільки найкращі риси, такі як: ввічливість, справедливість, щедрість, працьовитість, чесність, патріотичність, любов до рідної спадщини та культури.
Тож, саме у перший літній день, наша бібліотека зібрала чимало дітей, щоб створити для них маленьке свято та піднесений настрій. Захід розпочався цікавим інтелектуальним конкурсом «Найрозумніший».
 
   Тематика конкурсу була різноманітною, але все ж, більша частина запитань стосувалася нашої Батьківщини – України. Протягом декількох етапів діти активно відповідали на питання бібліотекаря, демонструючи свої знання. Далі, підвівши підсумки конкурсу, було визначено кращих та найрозумніших його учасників. Таким чином, даний захід вдалося провести не тільки весело, але й з користю для наших маленьких читачів.
    Наостанок хочеться побажати усім хлопчикам та дівчаткам міцного здоров'я, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!
   А також, закликаємо сьогодні усіх й кожного наступного дня, зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради їх спокійного та безхмарного майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.