субота, 30 грудня 2017 р.

Новорічний ранок для нашої малечіНоворічний ранок для дошкільнят с. Любитів розпочався з казкового веселого дійства, яке для малюків підготували працівники місцевого Будинку культури та їх юні помічники – талановиті аматори сцени: Матвіюк Наталії, Мельничук Анастасії та Олександра, Гоц Віталія, В'юн Наталії.

У святково прикрашений зал, до дітлахів завітали осучаснені відомі герої, такі як: чарівна, але примхлива принцеса, величний король з прекрасною королевою, що продемонстрували повчальну і веселу історію із власного життя.

Звісно, не обійшлося вже без звичних персонажів: Снігуроньки, Діда Мороза і навіть, злісної Баби Яги та Чортика, яких пізніше перевиховали.


Продовжили святкове дійство веселі рухливі ігри, конкурси, танці, хороводи та пісні, які допомогли дітям, їх батькам та усім присутнім глядачам поринули у чарівний світ новорічної феєрії.


Ну і яке ж новорічне свято без подарунків від Діда Мороза, які він віддавав малечі в замін на тематичні віршики.


І майже всі учасники свята, одягнені у яскраві костюми, робили пам’ятні фото біля зеленої красуні ялинки, із Снігуронькою та Дідом Морозом та іншими казковими персонажами.
Також, напередодні Нового 2018 року, у цьому ж приміщенні Любитівського Будинку культури відбувся ще один Новорічний ранок для малечі та святковий концерт для працівників ТОВ "ВЕРБА-ВВ" (лісопильне та стругальне виробництво) і не лише.
Малих діток під час свята розважала Снігурочка із своїм добрим помічником Ельфом, які весело танцювали, співали та грали.
Трохи згодом, на їх батьків чекав передноворічний концерт у виконанні артистів Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка

Також, до вітального слова було запрошено керівників товариства. 


Під час дійства, були відзначені кращі працівники даного товариства, яким вручили подяки та інші цінні подарунки.
Новорічні ранки та концерт закінчились, залишивши по собі радісний настрій, веселощі, спогади діткам і дорослим на цілий рік.