пʼятниця, 11 листопада 2011 р.

Нещодавно,8 листопада,міська та районна влада м.Ковеля зустрічала гостей із Польщі, для яких відбулося засідання круглого столу «Ковельщина і Холмщина: без кордонів»,приурочене 10-річчю співпраці з Хелмським повітом Республіки Польща.
По завершенню круглого столу відбувся святковий концерт організований у Центральній районній бібліотеці,на якому прозвучали чудові пісні у виконанyі народного хору «Вишиванка».
Програма перебування гостей була дуже насиченою і цікавою. Для них було організовано екскурсію по місту Ковелю,після чого представники гмін побували в ряді населених пунктів Ковельського району,щоб ознайомитися  з роботою колег та обмінятися досвідом.
 
Представниця гміни Савін,Катерина Барчук, завітала в наше с.Любитів відвідавши Любитівську ЗОШ,сільську раду,лікарню та бібліотеку.Мрочковська В.П. – ознайомила гостю  із роботою бібліотеки та книжковим фондом. Після розповіді гостя подякувала і продовжила свою подорож по с.Любитів.  

(Для довідки)
  Гміна Савін – сільська гміна (волость) в Польщі,екологічно чисте середовище і мальовничий пейзаж. Основне завдання гміни полягає у збереженні унікальних цінностей: лікарні-притулку,заповідних лісів та Національних парків,рідкісних видів птахів та архітектурних пам’яток. Протягом року, гміна Савін організовує безліч заходів  і захоплюючих маршрутів для туристів,а вже на втомлених гостей чекає зручна ночівля на туристичній базі в Савіні. Детальна інформація: www.sawin.pl