пʼятниця, 29 грудня 2017 р.

Новорічно-бібліотечна майстерня святкових прикрас

    Дива відбуваються там – де в них вірять! 
 А оскільки прихід Нового року наповнений передчуттями чогось чарівного та неймовірного,  то його чекають усі з нетерпінням і готуються заздалегідь.
    Тож, напередодні Нового 2018 року, наша бібліотечна майстерня гостинно відчинила свої двері, запрошуючи всіх бажаючих долучитись до створення святкових прикрас та іграшок.
     На це запрошення відгукнулось чимало наших юних відвідувачів, підлітків і навіть сімейні дуети: сестричка і братик, мама з донечкою, тощо.
Кожен вибрав собі заняття для душі: одні розмальовували паперових героїв, іграшки-лампочки, оздоблювали соснові шишки, а інші займались вирізанням сніжинок, витинанок чи допомагали надати святкового вигляду нашій книгозбірні та нарядити зелену-красуню ялинку.
 
     Були й такі дітки, що подарували власні іграшки бібліотеці, за що їм окреме спасибі.
Що вийшло із нашої передноворічної підготовки, можна побачити на поданих світлинах.
Дітки під час роботи могли дати волю своїй бурхливій уяві, фантазувати, створювати власну атмосферу улюбленої казки, а дорослі поринути у яскраві спогади свого щасливого дитинства.    

  Гадаємо, цікаво було всім, ніхто не нудьгував, а навпаки, з користю проводили свій час: здобували нові знання, вивчали різні техніки, розвивали творчі здібності.