понеділок, грудня 08, 2014

Героям Слава!!!


      Щорічно 6 грудня в Україні відзначають як День Збройних Сил – день мужніх та сильних чоловіків, які  вступають до лав української армії на захист нашої Вітчизни. І сьогодні, як ніколи раніше, цей день набув надзвичайної ваги для всіх українців, бо особливим зараз є ставлення до тих, хто у важких умовах боронить наше мирне життя і свободу, хто проливає кров за нашу незалежність, хто ціною власного життя зупиняє агресора.
      На превеликий жаль, цьогоріч День Збройних Сил України відзначається в тяжкий і тривожний для усіх час, – коли на східних теренах країни тривають військові дії. Але, ці сумні події змусили ще більше об’єднатись миролюбивому українському народові, якій підтримує українську армію та всіляко допомагає нашим хоробрим військовим здобувати перемогу. Адже, сила та міць української держави – у єдності армії та народу.
Жителі села Любитів також активно допомагають тим, хто виконує свій військовий обов’язок у зоні АТО. Це переконливо доводить благодійний концерт, який відбувся 6 грудня з нагоди Дня Збройних Сил України і був спрямований на підтримку військових АТО Любитівської сільської ради.
Концертну програму розпочала ведуча Дрозд Ірина, яка не лише привітала усіх чоловіків в день величного і мужнього свята, а й відзначила історичну вагомість цього дня, споконвічну боротьбу наших предків у важких та кривавих війнах за свободу та незалежність нашої Батьківщини від давніх часів до гідного продовження традицій їх нащадків – молодих синів України.
Першим музичним дарунком для винуватців дійства стала пісня «Рідна земля» у виконанні Рудик Анни.
Далі, після численних побажань нашим мужнім чоловікам, прозвучала наступна музична композиція, яку заспівала Демкова Юлія.
Продовжили дійство пісенні вітання учасників вокально-інструментального ансамблю, такі як: «Отаман», «Не спи моя рідна земля», «Повіяв вітер степовий», «Хай живе вільна Україна».
    Згодом, з вуст ведучої прозвучали імена наших хоробрих хлопців, які сьогодні служать у сучасній армії, мужньо захищаючи свою країну, а саме: Галащук Владислав, Бабкевич Дмитро, Козел Михайло; солдати-контрактники: Юзьков Юрій, Поліщук Сергій, Раїнчук Іван.
Для цих солдатів звучали щирі та зворушливі музичні вітання від наймолодших учасників дійства: Чуля Олега – «Україні служити солдатом», Мілянчук Олени та Матвіюк Ельвіри – «Рушничок», Ксьондзик Софії – «Я маленька українка», Шевчук Даши «Прошу у неба» та Шинкарук Анни – «Україна – це ми».
 
До вітального слова було також запрошено сільського голову Павлова В.І., який у своїй промові привітав присутніх з 23-ю річницею Збройних Сил України і зазначив, що  ми повинні гордитися нашими воїнами України, постійно їх підтримувати і пам’ятати.
Не могли цього дня не згадати й відвагу героїв Небесної Сотні, серед яких є й наші земляки. Це ще один великий біль та велика втрата для України і для кожного з нас. Хвилиною мовчання  усі присутні вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників антитерористичної операції.
Щемливі та болісні спогади зі слізьми на очах у присутніх жінок викликала музична композизія «Пливе кача по Тисині» у виконанні чоловічого дуету Поліщука Сергія та Дубенського Вадима.
Наступні тематично-актуальні музичні твори звучали не менш майстерно у виконанні вже добре знайомого глядачам чоловічого ансамблю, а саме: пісня «Не стреляй» та гімн революції «Воины света».
Поіменно згадали й призваних жителів нашої сільської громади, які теж стали на  захист Вітчизни і які сьогодні демонструють всьому світу патріотизм, незламність духу, відданість своїй Батьківщині. Це – Поліщук Сергій, Серганчук Олександр, Сохацький Григорій, Кот Олександр, Варчин Олександр, Кривальчук Валерій, Симонік Олександр, Ліщук Микола, Савічук Андрій, Купрійчук Євгеній, Михайловський Валерій, Кашик Юрій, Оніжук Тарас.
Одразу після оголошення цих прізвищ, усі присутні піднялись і гучними, щирими оплесками та вигуками «Герої-герої-герої», вітали кількох присутніх у залі учасників АТО, які неушкодженими повернулись до рідного села, близьких та друзів.
Завершилась урочистість спільним виконанням усіх присутніх Гімн України.
 
Протягом усієї концертної програми між глядачами та артистами відбувався міні-діалог, зі сцени звучали вже добре відомі основні гасла кожного українця, на які дружно відповідала вся сільська громада: «Слава Україні ! Героям Слава!», «Слава Нації! Смерть Ворогам!», «Україна! Понад усе!».
Після урочистостей задоволені глядачі ще довго були під враженням патріотичної атмосфери залу, дякували організаторам та учасникам благодійного концерту, які  змогли передати і смуток української душі, і гордість нації за нашу неньку Україну.  
Хочеться також відмітити, що захід зібрав чимало небайдужих жителів села, які пожертвували кошти, що підуть на потреби українських військовослужбовців. Адже, підтримка наших бійців це обов’язок кожного, хто хоче, щоб якнайшвидше нашою Перемогою закінчилися воєнні дії на всій території держави.
Учасники благодійного концерту із воїнами-односельчанами АТО. 
Наступного дня, 7 грудня з нагоди Дня Збройних Сил України, у військовій частині 1141 Національної Гвардії України, наші невтомні й талановиті артисти приїхали у м. Луцьк, щоб привітати місцевих військових з професійним святом.
На адресу військовослужбовців, які в єдиному строю бойового братерства, демонструють високий патріотизм, мужність та відданість військовому обов’язку, прозвучали численні музично-віршовані привітання. 
Своїми виступами артисти зміцнили бойовий дух наших захисників та висловити їм подяку за мужність, відвагу, надійну оборону нашої країни. За це військові дарували всім артистам, щирі емоції радості, шквал бурхливих оплесків та вигуків «Браво!», «На біс!», а це найкраща подяка для будь-якого виконавця. 
В цей день ми також приєднуємося до привітань наших славних воїнів та бажаємо їм швидкого повернення до своїх родин з перемогою, а також міцного здоров'я та надійних тилів. 
І хоча для зміцнення обороноздатності держави треба зробити ще надзвичайно багато, наші Збройні сили стають все сильнішими та досвідченішими. З кожним днем зростає військова міць України і авторитет її військової організації, а мужність, героїзм наших воїнів здатні подолати будь-які перешкоди на шляху до миру, повернути країні мир, спокій. І тоді, українська армія стане націoнальнoю гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.