вівторок, вересня 03, 2019

Знання – це сила, і ми крокуємо до нього!


Так склалось, що цьогоріч навчальні заклади України урочисто відзначили День знань 2 вересня.
Погожого ранку цього ж вересневого дня, перший дзвінок покликав й наших учнів, їх батьків та вчителів до Любитівської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Лесі Українки, де розпочався новий навчальний рік. Хтось в очікуванні невідомого переступив шкільний поріг вперше, а хтось вже майже стоїть на порозі дорослого життя і відвідує навчальні уроки востаннє. Проте для кожного цей час особливий, який потрібно використати максимально з користю для себе.
Щоб осягнути непрості питання в різних галузях знань, завжди готова надати свою допомогу відвідувачам наша бібліотека. 
Адже, в архіві книгозбірні зберігається безліч корисної й пізнавально-навчальної літератури, а для більшої зручності оформлені тематичні виставки довідкових видань, тощо.
Також, до Дня знань в бібліотеці було проведено віртуальний інтелект-турнір «Знання – це сила, і ми крокуємо до нього»Даний захід був покликаний перевірити рівень знань учнів 6-9 класів, надати їм додаткову інформацію та краще підготувати до складного навчального процесу.
Сподіваємось, цікава ігрова форма такого пізнавального онлайн-турніру запам’ятається школярам, а отримана інформація буде корисною для навчання.