пʼятницю, червня 04, 2021

Сяйте усмішки, сонцем зігріті, миру і щастя – всім дітям на світі!

Щороку, 1 червня, в Україні та світі відзначається свято маленьких громадян країни – День захисту дітей. Гадаю, що це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає в здійсненні їх мрій та сподівань.


Додати святкового настрою для юних відвідувачів нашої бібліотеки, ми вирішили з допомогою конкурсно-розважальної програми «Сяйте усмішки, сонцем зігріті, миру і щастя – всім дітям на світі.

На святкове дійство зібралось чимало дітей, щоб випробувати свої інтелектуальні та фізичні здібності у різноманітних змаганнях, естафеті, квесті. А розпочалося все у книгозбірні, де учасники заходу отримали завдання та підказки до заданого маршруту.

Далі, на дитячому майданчику, відбулися командні змагання, такі як«Круті старти» «Веселий конвеєр», «Коти горошку», «Швидкий м’яч», «Не спіши, щоб встигнути», «Відгадай наосліп», «Біатлон», «Спритна змійка», тощо.

Згодом, активні конкурси та випробування на швидкість, спритність та витривалість змінилися на цікаво-пізнавальні загадки гри-квесту, з допомогою яких, діти шукали ключі-відповіді до головного скарбу дня. І таки наші розумники швидко справившись з усім, знайшли солодку винагороду, яку з радістю смакували.

Цей перший літній день минув досить швидко, однак з чудовими емоціями, адже, було весело, гамірно, позитивно і сонечко зігрівало усіх своїм теплом. Тож, сподіваємось, нам вдалося порадувати наших діток та створити для них свято. І нехай у всіх дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра.