четвер, січня 27, 2022

Трагічними сторінками нашої історії

Голокост – це уособлення людських страждань і абсолютного зла, універсальний символ травматичної події для всього людства.

Голокост почався в січні 1933 року, коли до влади прийшов Гітлер, і фактично закінчився 8 травня 1945 року.

• У період між 1933 і 1945 роками під час Голокосту було вбито більше 11 мільйонів чоловіків, жінок і дітей. Приблизно шість мільйонів з них були євреями.

• Наймасовіше вбивство при Голокості сталося у вересні 1941 року в урочищі Бабин Яр недалеко від Києва в Україні, де було вбито більше 33 000 євреїв всього за два дні. Євреїв змусили роздягтися і підійти до краю яру. Коли німецькі загони стріляли в них, вони падали вниз. Потім нацисти завалювали стіни яру, ховаючи і мертвих, і живих. Поліцаї хапали дітей і також скидали їх в яр...

У нашій бібліотеці кожен відвідувач може переглянути історичну літературу, книги пам’яті, художні твори та краєзнавчі матеріали про страшні факти Голокосту.

Сьогодні  ми, нове покоління, повинні берегти пам’ять про Голокост, формувати наш світогляд в умовах толерантності та належного ставлення до загальнолюдських цінностей, щоб більше ніколи у світі не повторилася ця жахлива трагедіяТож пам’ятаймо минуле та шануймо пам’ять усіх жертв Геноциду.