вівторок, липня 20, 2021

Увага! Книжкова виставка нових надходжень "На хвилі читацьких захоплень"

Шановні читачі! Раді повідомити Вам чудову новину - наша бібліотека щодавно отримала новенькі книги, розраховані на різноманітниі читацькі вподобання та вік. Тож, поспішайте до нашої книгозбірні, щоб першими ознайомитись із нашими новинками на підготовленій виставці-перегляд "На хвилі читацьких захоплень". Тут представлені книги для дітей (повісті, оповідання, романи для підлітків) та дорослих (романи, детективи). Нижче можна прочитати короткий зміст отриманих книг. 

   Приємного перегляду та читання!!!

 Бачинський А. Детективи в Артеку, або Команда скарбошукачів: повість / Андрій Бачинський; обкл. Н. Гайди. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2018. – 191 с.

    Герої повісті – тендітна юна скрипалька Оленка та її друзі – Антон, Сашко і Сергій під час відпочинку у таборі на березі Чорного моря ­випадково дізнаються про таємницю захованих неподалік коштовностей славнозвісної Міледі, героїні роману про трьох мушкетерів. Уночі друзі таємно вирушають на пошуки скарбу, але потрапляють у вир захоплюючих пригод. Їм доведеться здійснити небезпечну подорож у печеру контрабандистів, а також вступити у справжній двобій з викрадачами музейних цінностей. Хто переможе в одвічному двобої зла і добра – підступність і ненависть, чи щирість і дружба?.. Для середнього шкільного віку.

Григорук А.І. Несподіваний подарунок: оповідання. – Х.: Белкар-книга, 2019. – 48 с.:іл. – (Читаю сам).

Ця книжка для дітей, які роблять перші кроки в самостійному читанні художніх творів. До збірки ввійшли оповідання відомого українського поета і прозаїка, заслуженого журналіста України Анатолія Івановича Григорука. Читаючи їх, малята навчаться бути добрими, чесними, працелюбними, охайними, дружелюбними, не ображати менших, поважати старших. Для дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку.

Гридін С. Не-ангел: повість / Сергій Гридін. – 2-ге вид. – Київ: ВЦ «Академія», 2018. – 144 с.

Багато що мучило Олеся: важко сприймав батька; обурювався, чому така терпляча з ним мама; пережив біль утрати. А потім – вулиця з усіма її загрозами і зовсім не схожими на шкільні колючими уроками. Нова повість Сергія Гридіна «Не-ангел» відкриває ще одну грань складного життя юної особистості у власному світі і на межі зі світом дорослих.

Заґґ З. Дівчина Онлайн: роман / Зої Заґґ; пер. з англ. Наталії Ясіновської. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2018. – 424 с.

Пенні – шістнадцять, тож, як і в багатьох підлітків, її життя не таке просте, як видається. Дівчина захоплюється фотографією, має найкращого друга Елліота, та не може порозумітися з однолітками. Про свої розчарування, конфузи, стосунки з хлопцями та панічні атаки вона чесно й відверто розповідає у своєму блозі під ніком Дівчина Онлайн. А тоді весь світ наче змовляється проти неї. І Пенні разом з родиною та Елліоттом втікає на Різдво до Нью-Йорка, де раптово закохується. Це найромантичніше Різдво у її житті, проте невдовзі дівчина опиняється в епіцентрі мережевого скандалу...

Заґґ З. Дівчина Онлайн у турне: роман / Зої Заґґ; пер. з англ. Наталії Ясіновської. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2019. –  416 с.

«Дівчина Онлайн у турне» – другий роман із популярної трилогії британської фешн-блогерки, ютуберки та письменниці Зої Заґґ. Шістнадцятирічна блогерка Пенні після того, що сталося минулого навчального року, більше не виходить онлайн. ­Разом зі своїм хлопцем-музикантом Ноа вона вирушає в турне Європою у передчутті нових вражень. Проте виявляється, що гастрольне життя не таке захопливе, як вона собі уявляла: Ноа надто заклопотаний і не має на неї часу, а хтось шле дівчині листи з погрозами. Чи впорається Пенні з новими викликами і чи вдовольниться статусом «дівчина рок-зірки», забувши про власну мрію?...

Заґґ З. Дівчина Онлайн: соло: роман / Зої Заґґ; пер. з англ. Наталії Ясіновської. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2021. – 392 с.

«Дівчина Онлайн:соло» – завершальний роман популярної трилогії британської фешн-блогерки,  ютуберки та письменниці Зої Заґґ. У новому навчальному році Пенні задумує таємничий проєкт, про який не розповідає навіть найближчим друзям. Ноа покидає світове турне до його закінчення, і ніхто, навіть Пенні, не знає, де він. А ще в житті дівчини з’являється чарівний фотограф Каллум і нові друзі. Та чи зможе Пенні по-справжньому почати нове життя, якщо здається, що за кожним рогом на неї чатує привид Ноа? Читайте у третій частині. 

Світова С. Великий космічний апчхи / Слава Світова. – Львів: «Видавництво Старого Лева», 2020. – 36 с. 

Маленька Веронічка не вміє чхати тихо. Через свій голосний апчих вона що не день потрапляє в нові курйозні пригоди: то рух усієї вулиці зупинить, то урок у школі зірве. Під час походу з батьками у зоопарк їй спадає на думку дотепна забава: а що, як полоскотати слонові п'ятки? Так можна і в космос залетіти! Але як повернутися назад на Землю до мами й тата?.. Про це тобі розкаже ця дотепна книжка-картинка Слави Світової з ілюстраціями Анни Ломакіної. Для дошкільного і молодшого шкільного віку.

Агапєєва І. Жіноче щастя: роман / Ірина Агапєєва. – Харків: Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2020. – 272 с.

Еліза – ідеальна дружина багатого та самовпевненого Дениса. Гарна лялька, розкішна маріонетка, яка одного дня вирішує: з неї досить. Розриваючи пута, Еліза починає жити. Випадкова зустріч із привабливим незнайомцем Алексом стає для неї точкою неповернення. Взаємна пристрасть нестримною хвилею накриває коханців. Еліза нічого не знає про Алекса, хоча його поява в її житті невипадкова… Він – нащадок давньої династії. Та чому працює звичайним поліцейським? І з якої причини Елізі варто остерігатися його проникливого, манливого погляду?..

Майдуков С. Лютый беспределдетективний роман/ Сергій Майдуков. – Харків: Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2021. – 256 с.

Лихі 90-ті повертаються. Злочинні угруповання знову тримають місто Невєрськ у страху, диктуючи свої правила його мешканцям. Заради грошей і зиску «братки» готові заплямувати руки кров’ю. Під час розборок між бандами гине син Карачая. Дружина Карачая помирає, не маючи сил пережити це горе. Утративши всіх близьких, чоловік жадає помсти. Але один у полі не воїн. У Карачая з’явилася союзниця. Ольга має намір поквитатися за зганьблену честь сестри. Не розраховуючи на допомогу законників, ці двоє оголошують війну криміналу. І немає ніяких гарантій, що вони виживуть у цій відчайдушній сутичці…

Романчук Л. Донна Анна: роман / Леся Романчук. – Харків: Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2020. – 240 с.

Про що шкодує жінка? Про втрачене кохання. У шлюбі з доном Хуаном Анна мала все: спокусу, пристрасть, вир чуттєвості. Але після народження спадкоємця чоловік перестав бачити у дружині жінку. Натомість для графа Альберто Анна стала жаданою. Розчарована, вона була скута подружньою вірністю, материнським обов’язком та католицькою мораллю. Але серце її жадало почуттів, які міг дати їй тільки він таємний коханець граф Альберто. Разом вони вирішують тікати, спалюючи усі мости та будуючи замки прекрасних ілюзій. Та будь-яка пристрасть згасає, залишаючи гіркий присмак попелу і пізнього каяття. І все, про що благатиме Анна, це прощення. Бо той гріх під її серцем не спокутати…

Фіалко Н. Колискова для Софії: роман / Ніна Фіалко. – Харків: Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2021. – 400 с. 

Діана, Тамара і Наталя, вирвавшись із провінції, приїжджають до Києва. Для кожної це шанс вибороти щасливе життя без поневірянь і скрути. Знайомство із солідним агентом клініки сурогатного материнства Жорою обіцяє світлі перспективи і майбутнє мрії. Наталя закохується в Жору, не підозрюючи про справжні наміри чоловіка. Тамара виношує дітей для українських родин, поки її мати не долучається до такого «легкого» заробітку. А Діана стає сурогатною матір’ю для пари американців. Народивши, вона допомагає транспортувати двійнят Андре і Софі на інший континент, проте її кидають у чужому аеропорту без грошей і документів. Діана мусить боротися за виживання й повернути те найдорожче, чим хотіла легковажно заплатити за фальшиве щастя, – своїх дітей…