середу, листопада 24, 2010

Семінар-тренінг методистів

   24 листопада 2010 р. відбувся семінар-тренінг, учасники якого відвідали не тільки Ковельську ЦБС, а й її бібліотеки-філії, які здобули грант у конкурсі проектів «Організація нових послуг з використанням вільного доступу до Інтернету». Однією з таких бібліотек, стала бібліотека-філія №34 с. Любитів.
    Учасники семінару-тренінгу були ознайомлені із проведеною роботою бібліотеки та позитивними змінами, що відбулися після відкриття Інтернет- центру, а саме: надання нових послуг та збільшення користувачів у бібліотеці. Це було досягнуто завдяки тісній співпраці з владою. Саме про це йшлося у виступах: директора Ковельської ЦБС заслуженого працівника культури України Божик Г. М., директора Будинку культури заслуженого вчителя України Тарасюк С.П. та сільського голови Павлова В.І.  
   Серед інших учасників семінару були присутні: методисти обласних бібліотек та фахівці з Києва, зокрема Цуріна І.О. завідувач відділу наукового аналізу та розвитку бібліотечної справи Державного закладу «Національна парламентська  бібліотека України». Директор Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки Стасюк Л. поділилася своїми враженнями про бібліотеку та село Любитів.
    Також, учасником семінару був голова асоціації користувачів «ІРБІС- Україна» Лев Рудзький, який запропонував технології, які вже успішно використовують інші бібліотеки.
     Завершила семінар завідуюча бібліотекою-філією Мрочковська В. П., яка подякувала за підтримку, консультацію своїх колег та приємні відгуки учасників семінару.