суботу, грудня 30, 2017

Новорічний ранок для нашої малечіНоворічний ранок для дошкільнят с. Любитів розпочався з казкового веселого дійства, яке для малюків підготували працівники місцевого Будинку культури та їх юні помічники – талановиті аматори сцени: Матвіюк Наталії, Мельничук Анастасії та Олександра, Гоц Віталія, В'юн Наталії.

У святково прикрашений зал, до дітлахів завітали осучаснені відомі герої, такі як: чарівна, але примхлива принцеса, величний король з прекрасною королевою, що продемонстрували повчальну і веселу історію із власного життя.

Звісно, не обійшлося вже без звичних персонажів: Снігуроньки, Діда Мороза і навіть, злісної Баби Яги та Чортика, яких пізніше перевиховали.


Продовжили святкове дійство веселі рухливі ігри, конкурси, танці, хороводи та пісні, які допомогли дітям, їх батькам та усім присутнім глядачам поринули у чарівний світ новорічної феєрії.


Ну і яке ж новорічне свято без подарунків від Діда Мороза, які він віддавав малечі в замін на тематичні віршики.


І майже всі учасники свята, одягнені у яскраві костюми, робили пам’ятні фото біля зеленої красуні ялинки, із Снігуронькою та Дідом Морозом та іншими казковими персонажами.
Також, напередодні Нового 2018 року, у цьому ж приміщенні Любитівського Будинку культури відбувся ще один Новорічний ранок для малечі та святковий концерт для працівників ТОВ "ВЕРБА-ВВ" (лісопильне та стругальне виробництво) і не лише.
Малих діток під час свята розважала Снігурочка із своїм добрим помічником Ельфом, які весело танцювали, співали та грали.
Трохи згодом, на їх батьків чекав передноворічний концерт у виконанні артистів Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка

Також, до вітального слова було запрошено керівників товариства. 


Під час дійства, були відзначені кращі працівники даного товариства, яким вручили подяки та інші цінні подарунки.
Новорічні ранки та концерт закінчились, залишивши по собі радісний настрій, веселощі, спогади діткам і дорослим на цілий рік.

Новорічно-бібліотечна майстерня святкових прикрас

    Дива відбуваються там – де в них вірять! 
 А оскільки прихід Нового року наповнений передчуттями чогось чарівного та неймовірного,  то його чекають усі з нетерпінням і готуються заздалегідь.
    Тож, напередодні Нового 2018 року, наша бібліотечна майстерня гостинно відчинила свої двері, запрошуючи всіх бажаючих долучитись до створення святкових прикрас та іграшок.
     На це запрошення відгукнулось чимало наших юних відвідувачів, підлітків і навіть сімейні дуети: сестричка і братик, мама з донечкою, тощо.
Кожен вибрав собі заняття для душі: одні розмальовували паперових героїв, іграшки-лампочки, оздоблювали соснові шишки, а інші займались вирізанням сніжинок, витинанок чи допомагали надати святкового вигляду нашій книгозбірні та нарядити зелену-красуню ялинку.
 
     Були й такі дітки, що подарували власні іграшки бібліотеці, за що їм окреме спасибі.
Що вийшло із нашої передноворічної підготовки, можна побачити на поданих світлинах.
Дітки під час роботи могли дати волю своїй бурхливій уяві, фантазувати, створювати власну атмосферу улюбленої казки, а дорослі поринути у яскраві спогади свого щасливого дитинства.    

  Гадаємо, цікаво було всім, ніхто не нудьгував, а навпаки, з користю проводили свій час: здобували нові знання, вивчали різні техніки, розвивали творчі здібності.