четвер, жовтня 01, 2015

...цей вічний храм світла, мудрості й добра...


Всім здавна відомо про те, що бібліотека – древня й водночас вічно юна оселя людського розуму. Адже, сьогодні важко переоцінити роль цих культурно-просвітницьких осередків, які забезпечують нерозривний зв’язок минулого і сьогодення, відіграють важливу роль у збереженні та популяризації знань, сприяють підвищенню духовного рівня народу. А справжніми помічниками та порадниками на цьому шляху до мудрості є бібліотекарі – вірні збирачі нетлінних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного.
    Засвідчуючи глибоку повагу і шану держави до великого внеску бібліотек та їх працівників у розвиток державотворення, інтелектуального збагачення суспільства, 30 вересня було проголошено Всеукраїнським днем бібліотек. 
    Професійне свято для бібліотекарів – це ще й прекрасна нагода для проведення рекламно-інформаційних заходів з донесенням ідеї про необхідність існування бібліотек у сучасному світі.
Цього дня, у нашій бібліотеці чимало відвідувачів встигло ознайомитися із цікавою виставкою літератури «Бібліотеці з любов’ю», на якій були представлені яскраві книги-подарунки від вдячних користувачів.
  
Шановні колеги,бібліотекарі! Напевно, не випадково наше професійне свято відзначається в день Віри, Надії, Любові та їх мудрої матері Софії. Тож, в цей освячений Божою благодаттю вересневий день, усім бажаю домашнього затишку та миру, міцного здоров’я та жіночого щастя, творчого натхнення та море цікавих зустрічей,оптимізму та віри в новий день!