неділю, листопада 17, 2013

Вшануємо руки золоті

     Україна! Країна звичаїв та обрядів, гучної пісні та швидкого танцю, чарівної та багатої природи, а головне – добрих, гостинних та працьовитих людей українського села.
Україна – це сільська честь, це правда рідного краю, це гордість предків за своїх нащадків, що й зараз зберігають вікові цінності праці на землі.
Франсуа Кене писав так: «Земля – єдине джерело багатства, і лише сільське господарство його примножує».
Так уже повелося, що українське село, в основному, працює, а не святкує. Але щедра осінь подарував нам – День працівників сільського господарства – професійне свято усіх селян, працівників-аграріїв, творців народного добробуту, опори країни. Це свято увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік .
Возславимо тих, хто про землю дбає в житті,
Хто завжди, щоднини поспішає добро сотворити
Возславим труди ваші, душі і руки святі,
Бо ж маємо їм по заслугах сьогодні воздати.
Тож, відзначаючи щорічно працю невтомних трударів українського села, наша держава вшановує і визнає звитяжну працю хліборобів, які працюють на благо України.
Цьогоріч це свято припадає на 17 листопада. Для селян це ще й чудова нагода зібратися разом, озирнутися та підбити підсумки своєї роботи  і звісно ж, визначити завдання, перспективи на майбутнє. Вже традиційно, у Любитівському Будинку культури зібралась уся сільська громада, щоб гучно відзначали своє професійне свято, віддати шану кращим трударям рідного села.
Возславим за те, що серця ваші в праці горять
Невтомних і мудрих, і відданих справі до скону,
Дозвольте усіх вас зі святом ясним привітать
Спасибі вам щире за вашу нелегку роботу
Адже, нинішнього року усі керівники та фахівці господарств, фермери доклали чимало зусиль для того, щоб закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва району. І лише завдяки їхній наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років постійно зростають, а полиці наших магазинів все більше наповнюються якісними українськими продуктами.
Свято під назвою "Вшануємо руки золоті", розпочалося із привітання юних аматорів сцени, які ліричними рядками та із запашним хлібом у руках, привітали усіх присутніх у залі.
Із вступним словом до шановного зібрання звернувся голова Любитівської сілької ради Павлов В.І.
     Продовжили щиросердечні вітання й інші учасники дійства, які шанобливими словами та улюбленими тематичними піснями додавали святкового настрою.
Вам пісня і земне спасибі,
Невтомні руки трударів,
Що пахнуть молоком і хлібом,
Цвітінням росяних полів.
 Прозвучали такі пісні, як: «Зеленеє жито», «Гай, гай зелененький», «Червонії бурячки», «Край, де я родилась», «Ой ти, хмелю», «Волинь», «Червона калина», «А я все дивлюся» та багато інших.

Найзворушливішими були музичні вітання від наймолодших учасників свята.
До вітального слова та відзначення кращих працівників був запрошений місцевий голова фермерського господарства «Фасти» Шайнюк Олександр Костянтинович.
Під щирі оплески своїх односельчан, на сцену за відзнаками виходили як досвідчені знавці своєї справи, так і молоді трударі-початківці, які заслужили повагу нелегкою та сумлінною працею на рідній землі.
По закінченню свята усіх присутніх почастували запашним свіжоспеченим короваєм, а також, зазвучала символічна пісня "Многії літа".Ми також, приєднуємось до численних привітань і бажаємо усім працівникам сільського господарства міцного здоров’я, невичерпної енергії, здійснення усіх мрій та сподівань. Нехай кожному з вас щедро віддячує професійна нива. Тепла і затишку вашим родинам, щедрого святкового застілля!!!

Дай Бог вам миру, щастя і здоров'я,
Добра, достатку, злагоди в сім'ї.
Щоб щедрий лан з великою любов'ю
Вам дарував високі врожаї.
І рід завзятий повсякчас
Нехай усюди прославляє вас!