неділю, грудня 08, 2019

Збройні cили України – слава, гордість, міць країни!

6 грудня – день відважних та мужніх захисників України, які вступають до лав української армії стаючи на захист та збройну оборону нашої держави.
Саме цього дня, з нагоди встановленого національного свята Дня Збройних сил України, в Будинку культури с. Любитів відбувся тематичний концерт. Першими свої щирі вітання присутнім висловили ведучі Матвіюк Наталія та Шайнюк Вадим
Далі слово надали нашому сільському голові  Віктору Павлову, який від душі побажав нашим мужнім захисникам міцного здоров’я, достатку, благополуччя та миру. Також, користуючись нагодою він привітав всіх з наступаючим Днем місцевого самоврядування, яке відзначають 7 грудня.
З урочистої сцени святкову промову до присутніх висловив настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП села Любитів протоієрей Іван Оринчак. Він розповів слухачам залу повчальну й мудру історію, привітав з нещодавно минулим святом Днем волонтера, підкресливши надзвичайно важливу місію волонтерів в наш час, закликав кожного робити добро, безкорисливо допомагати людям та зачитав власний поетичний твір-побажання присвячений українським воїнам-захисникам.
Як відомо ще з сивої давнини, український народ славився своєю волелюбністю,  хоробрістю та водночас потерпав від цього. На жаль, в кожній історії боротьби за незалежність,честь та волю гинули найхоробріші …. 
Тож, скорботною хвилиною мовчання було вшановано всіх полеглих героїв України.
Згодом, з вуст ведучих пролунали імена наших солдатів-земляків, що були призвані до Збройних сил України, військовослужбовців за Контрактом. Цим воїнам і всім іншим захисникам, які й досі боронять кордони нашої Батьківщини, були висловлені найкращі побажання від усієї сільської громади.

На їх честь від найталановитишіх аматорів сцени прозвучали такі музичні дарунки: «Не сумуй моя вкраїно», «Українці – ми єдина сім’я», «Минає день», «Полинова доля», «Мить», «Ми за мир», тощо.
Приємно вразив глядачів й запальний танок у виконанні молодшої групи Любитівського Будинку культури «Сонце нам сяє»

А ось зворушливим до сліз, але не менш захопливим, став «Військовий» танець у виконанні старшої групи та директора даного Будинку культури Симонович Ірини.

Завершилось урочисто-святкове дійство спільним виконанням пісні «Україна-мати», після чого прозвучали гучні оплески та вдячні слова на адресу всіх учасників заходу.
Також, в цей день в Любитівській сільській бібліотеці було організовано фотовиставку «Герої серед нас» та виставку літератури «Збройні Сили України – слава, гордість, міць країни!». Відвідувачі виставки могли ознайомитись із тематичними книгами та матеріалами, і що важливо, з допомогою світлин запам’ятати і знати обличчя українських героїв нашого часу, більше дізнатися  про кожного з них.
І дай нам усім, милосердний Боже, мирного неба над головою!