суботу, вересня 30, 2023

Слава незламним захисникам!

Жовтень – місяць, коли українці вшановують захисників та захисниць країни, українське козацтво, УПА та їхню покровительку Пресвяту Покрову. Цьогоріч ці визначні події відзначають 1 жовтня й згідно переходу на новий календар, так буде і надалі.

На жаль, в Україні досі триває повномасштабна війна, тож, вшанувати подвиг військових, особливо важливо. Адже, тільки завдяки таким сміливим Героям-захисникам наша Батьківщина зберігає свою незалежність.


Отож, з нагоди Дня захисників та захисниць України наша бібліотека підготувала тематичне відео "Слава незламним захисникам".

 
Щиро вдячні нашим юним читачам за поетичні побажання і привітання наших героям та за активну участь в створенні відео, а саме: Гавришук Ангеліні та Поліні, Поліщуку Артему, Васейко Алісі, Рачук Анні, Ксьондзик Вікторії та Антонюк Марії.
 

Слава Україні! Героям Слава!

Всеукраїнський день бібліотек

Шановні колеги-бібліотекарі, прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Хочеться побажати й всім нашим відвідувачам побільше читати цікавих книг, пізнавати, відкривати, знаходити, що потрібно, частіше зазирати в дивовижний світ бібліотечного храму, бо тут завжди раді кожному користувачу!!!