середу, жовтня 21, 2020

Яскраві барви осені

 

Осінь золота прийшла до нашого краю,
Всім нам принесла щедрі урожаї.
Урожай зібрали – свято вшанували,
Щоб про щедрість українську ми не забували!

Ось і завітала в Україну осінь. Вона як завжди радує нас яскравістю різнобарвного листя на деревах, ароматами останніх квітів, щедрим урожаєм у дбайливих господарів.

Тож, ми вирішили скористатись можливістю, щоб створити осіннє свято «Яскраві барви осені» для своїх бібліотечних користувачів.

Підготовка до проведення свята тривала кілька днів, оскільки бажаючі допомогти діти мали працювати лише по декілька осіб із індивідуальними засобами захисту. Робота була клопіткою, але цікавою, адже вимагала зосередженості, терпіння, уважності, майстерності.

 Юні учасники свята підготували вироби з природних матеріалів: різноманіття квітів, овочів, фруктів, листя  перетворились в чудові та креативні композиції. Всі були при роботі: хтось малював та розмальовував, хтось вирізав потрібні візерунки та кумедних персонажів. Фантазії дітей не було меж. 
Оригінальність, естетика, творчий задум – все це відобразилось на нашій святковій виставці-композиції та виставці-інсталяції, яку також допомогли створити діти до Всеукраїнського дня бібліотек.

    

Також, на учасників дійства чекала ще й інтелектуальна тематична вікторина, з якою наші розумники впорались досить швидко.

 Свято пройшло у дружній та веселій атмосфері. Всі присутні отримали безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень. А ось наші інтернет-користувачі можуть покращити свій настрій переглянувши яскраві світлини на блозі чи у соціальній мережі "Facebook" або ж, безпосередньо, завітавши до нашої книгозбірні.