пʼятницю, квітня 28, 2017

Чорнобиль немає минулого часу...

26 квітня минув 31рік від страшного і трагічного дня Чорнобильської катастрофи, відлуння якої озивається нам й сьогодні.
Вся країна цього дня вшановує пам’ять  по загиблих героях-ліквідаторів, які усували наслідки страшної аварії, а також, тих скалічених радіацією жителів, які так і не змогли повернутись у свої затишні, колись, домівки. Ця страшна мертва тиша, що заполонила Чорнобиль на довгі роки стала зоною відчуження.
 Україна і весь світ досі здригається від моторошних спогадів, які ніхто не вправі забути. Адже, тільки пам’ятаючи помилки минулого, ми можемо не допустити подібного у майбутньому.
В нашій бібліотеці відбулась година пам’яті «Чорнобиль немає минулого часу» приурочена аварії на Чорнобильській АЕС.На заході присутні жителі села та учні школи прослухали вступну розповідь бібліотекаря про ту страшну трагедію. Далі школярі підготували декілька правдивих фактів, які тривалий час приховувались та замовчувались тодішньою владою.
 
Насамкінець, присутні переглянули документальний фільм «Битва за Чорнобиль» та ознайомились із тематичною виставкою літератури «Мужність і біль Чорнобиля».