понеділок, квітня 29, 2019

Радість Великодня!

Другий день свята Господньої Паски… Із оновленими силами та Великодньою радістю Христового Воскресіння розпачалося ранкове Богослужіння у храмі Покрови Пресвятої Богородиці с.Любитів, Ковельського районного деканату Волинської єпархії ПЦУ.
Святково одягнені віряни у щирій молитві до Бога благали у Нього прощення за свої гріхи, просили здоров’я, добра та злагоди для себе та своїх рідних, миру для України, дякували Всевишньому за всі блага і час від часу вигукували: «Христос Воскрес!- Воістину Воскрес!».
Варто зазначити, що значна кількість парафіян побажали зробити Великодні дарунки для солдат, що нині перебувають в зоні АТО, зокрема, це запашні домашні пасочки, які освятили і обов'язково передадуть військовослужбовцям, що захищають кордони нашої Батьківщини.
Також, цього дня парафіянами та настоятелем даного храму о. Іваном поіменно було згадано і відспівано молитву за спочилих родичів і близьких людей для кожного присутнього, а пізніше, всі приєдналися до хресного ходу Проводів, що привів на місцевий цвинтар.
    Після відправи Служби Божої на всіх присутніх чекали святкові вітання, які підготували користувачі бібліотеки, які є ще юними парафіянами нашого храму
Діти читали поетичні твори протоієрея Івана Оринчака та інших авторів, грали ролі красуні Весни, дівчинки Українки, весняного Вістунця, Ангела, що приносить радісну звістку про Воскресіння Ісуса Христа, тощо.


   Того дня звучали величаві пісні «Україно, молюся за тебе», «Боже великий, єдиний, нам Україну храни», які підготували і виконали учасники церковного хору разом з дітьми, й їх залюбки в цьому підтримали присутні.
    З нагоди свята всі дітки нашої парафіяльної громади отримали солодкі подарунки.
Тож, дуже дякуємо всім, хто не зважаючи на дощову погоду, допоміг підготувати й створити відповідну духовну атмосферу, святковий настрій. Дякуємо нашим дітям, а саме: Гавришук Ангеліні та Поліні, Ксьондзик Софії та Вікторії, Гетьман Зоряні та Олегу, Антонюк Анни та Дмитру, Воробей Валерії та Єві, Поліщуку Артему, Панасюк Оксані, Лисенко Маргариті, Журанській Вікторії, Кошарук Христині, Пархомчук Ангеліні;
 хористам: Поліщук Людмилі та Сергію, Володимиру Ксьондзику, Ірині Панасюк, Ользі Шваліковській, Зінаїді Васейко, старості Віктору Ніколайчуку, отцю Івану та всій нашій дружній парафіяльній громаді.
Бажаємо всім у ці святкові дні гарного Великодня і зливи позитивних емоцій!