субота, червня 28, 2014

Конституція України: історія та сучасність

              
        28 червня 1996 року увійшло в новітню історію нашої держави, як день великого національного свята. Саме цього дня, Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та світовий досвід, прийняла Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави, як повноправної учасниці світового співтовариства.
У переддень величного свята – Основного Закону України, в читальному залі Любитівської бібліотеки, для всіх відвідувачів та жителів населеного пункту була проведена лекція «Конституція України: історія та сучасність».
  Бібліотекар в своєму виступі розповіла багатовікову історію державотворення України, – держави з своєю культурою, традиціями, а також зазначила, про всю важливість прийняття конституції. Адже, ця подія закріпила правові основи незалежної нашої країни, її суверенітет, територіальну цілісність, стала найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, що сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.
      Також, цього дня було оформлено перегляд тематичної літератури «Конституція – основний закон нашої держави». Представлена література дала змогу зацікавленим слухачам більш детально ознайомитись із даною темою.
Тож, на останок, хочеться побажати всім, щоб усі демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стали реаліями нашого сьогодення. Нехай дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої держави, і нехай міцніє почуття єднання та гордості за нашу славну Україну. Зі святом Вас!

Немає коментарів:

Дописати коментар